Agenda

Dit najaar barst het op ons erf van de smaak, vuurtjes, pizza’s en ambachten. Doe je mee met een van onze activiteiten?

Ben je op zoek naar een bijzondere activiteit voor een groep, bijvoorbeeld voor een familie-uitje of vriendendag? Neem contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken.


25 oktober Ontmoet je Koeroe Meer informatie

November 2025

2 november Kook-workshop “Smaak van het Erf” Schrijf je in
8 november Kaasworkshop Schrijf je in
8 november Boer’nTafelen Schrijf je in
29 november Kaasworkshop Schrijf je in
29 november Boer’nTafelen Schrijf je in

December 2025

7 december Kook-workshop “Smaak van het Erf” Schrijf je in
13 december Kaasworkshop Schrijf je in
13 december Boer’nTafelen Schrijf je in
20 december Ruimzicht op de Melkweg – Wintereditie Meer informatie

Hierboven vind je de agenda per maand. Maar misschien ben je juist benieuwd naar een specifieke activiteit? Dan hebben we hieronder alle data nog eens overzichtelijk op een rij gezet, gegroepeerd per workshop of beleving.

🍕 Boer’nTafelen

Schuif aan voor een avond vol seizoenssmaken, verhalen van het land en gezelligheid aan de boerentafel.

🔥 Kook-workshop “Smaak van het Erf”

Koken op houtvuur en BBQ met chef Tim Kasperaitis (Studio Smaeck). Samen maak je een viergangendiner met ingrediënten van het land.

🐮 Ontmoet je Koeroe

Een speelse dag met Stichting Demeter om via contact met de koe meer te leren over biodynamische landbouw. Voor jong en oud.

✨ Ruimzicht op de Melkweg – wintereditie

Een warme afsluiter van het jaar met winterse sferen op het erf. Vrij toegankelijk voor iedereen.